Dyskusje o książce Co powiesz na spotkanie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2022. Temat na luty
Leśne morze - cudowna opowieść. Cieszę się, że jeszcze ktoś czyta Neverly'ego🤗
1915
13 tyg. temu
Czytamy w weekend
Książka Chmielarza też mi się podobała. Mam urlop i jest to właśnie idealna lektura na ten letni, beztroski czas. Dlatego nie ma się co sugerować opiniami innych osób, tylko czytać, to co uważamy za stosowne i wyrobić sobie wałsne zdanie.
41 tyg. temu
Czytamy w weekend
@zaczytanaWłaśnie wypożyczyłam z biblioteki. Znajoma czytała i mi gorąco polecała. Czeka sobie w kolejce na półce do przeczytania w najbliższych dniach. Aktualnie czytam    999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz 999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
Czytamy w weekend
Ależ słowo "oryginalne" nie posiada żadnych negatywnych konotacji :). Aż sam jestem ciekaw ;)
Czytamy w Święta
@madame_bov - pięknie ujęłaś istotę tej książki; historyczne śledztwo, plastyczność opisów, język, wojna i sztuka - moim zdaniem wszystko w doskonałych proporcjach.
3 lata temu
Pokazuje 6 z 9