Pierścienie przystani

Okładka książki Pierścienie przystani
Ryk Brown Wydawnictwo: Drageus Publishing House Cykl: The Frontiers Saga (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
The Frontiers Saga (tom 2)
The Rings of Haven
Drageus Publishing House
2020-07-23
2020-07-23
Marcin Moń

więcej Więcej

Fajna akcja, fajnie wykreowany świat... ale jest jakiś niedosyt. W sumie fajne czytadełko na poranną dwójeczkę i chyba tyle w temacie.

Książka strasznie się ciągnie a akcia jest do bólu przewidywalna.

Poległem. Mimo najszczerszych chęci, owo dzieło SF przerosło mnie. Autor powinien poprzestać na jakimś krótkim opowiadaniu.

Druga część sagi Ryka Browna trzyma poziom pierwszej. Jest trochę mniej akcji, ale za to poznajemy bliżej świat do którego przenieśli się nasi zaginieni bohaterowie. Postaci się rozwijają szczególnie młody kapitan Scott. Dostajemy kilka ciekawych nowych postaci które zasilają statek "Aurorę". Saga się rozkręca i aż chce się sięgnąć po kolejne części. Zobaczymy co autor...

Testy tajemnego napędu okrętu Autora, nie poszły dokładnie tak, jak planowano. Najpierw nieprzewidziana walka z odwiecznym wrogiem Ziemi, później szybka ucieczka i wplątanie się w jeszcze poważniejszą potyczkę. Młodzi załoganci zmuszeni są przejąć obowiązki bardziej doświadczonych kolegów, dla których los nie był zbytnio łaskawy. Nathan jako nowo mianowany kapitan musi...

Po odgrzewanym kotlecie z pierwszego tomu, drugi to może nie powiew świeżości ale...powiem wam, że książka przeczytana w jeden dzień. Po dosyć stonowanym początku akcja nabiera tempa i nie zwalnia aż do ostatnich stron. Napisane zgrabnie. Naprawdę przyjemne czytanie!

Miła krótka lektura ,

W trakcie lektury i niestety raczej na tym zakończę. Bardzo słabe!!!

spoko

Drugi tom opisuje dalsze przygody załogi okrętu Aurora. Tym razem są na księżycu w Pierścieniach Przystani. Trochę zaskoczyła mnie niewielka objętość tej książeczki. Jeśli kolejne tomy też takie będą chyba będę musiał zakwalifikowac ją do książek jednodniowych. Nie jest to minusem. W sumie to nawet wręcz przeciwnie, ponieważ gdy ma się mało czasu na czytanie taka książeczka...

• 2020
  • 2020
  • Legimi
  • Serie
  • Audiobook
  • Fantastyka
  • EBOOK

Dodaj cytat z książki Pierścienie przystani