Playing for Keeps

Okładka książki Playing for Keeps R.L. Mathewson
Okładka książki Playing for Keeps
R.L. Mathewson Wydawnictwo: Rerum Publishing House Cykl: Sąsiad z piekła rodem (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Sąsiad z piekła rodem (tom 1)
Rerum Publishing House
2011-04-29
romans sąsiedzi śmieszne

Bardzo przyjemnie sie czytało. Banalna historia ale okraszona doskonałym humorem.

Nienspodziewalam się uroczej i przyjemnej opowieść a tu proszę, całkiem przyzwoity romans.

Wszystko spoko, opowieść jest zabawna, do pewnego momentu nawet sobie miło płynie, ale konflikt pod koniec daje wrażenie stworzonego na siłę na zasadzie "bo para musi mieć pod górę". A jest to moment, w którym z obojga wychodzą totalnie toksyczne typy, cringe nabiera rozpędu i odechciewa się czytać.

Naprawdę nie wiem w jakim celu przeczytałam to do końca. Książka bardzo infantylna, momentami bardzo irytująca. Pasikonik? Serio? I chociaż opis wydawał się obiecujący tak dawno żadna pozycja mnie nie rozczarowała.

Książka super, można dobrze się pośmiać czytając rozgrywki z sąsiadem :)

Książka super, można dobrze się pośmiać czytając rozgrywki z sąsiadem :)

Zabawna i lekka opowieść na jeden wieczór. Nie jest jakoś zachwycająca fabułą, ale jest dobra na zrelaksowanie się po ciężkim dniu.

Nie jest to ambitna książka, ale jest zabawna i bardzo szybko się ją czyta. Jeśli poszukujesz logicznej fabuły, rozbudowanej akcji i nietuzinkowych bohaterów, to nie jest książka dla Ciebie
Jeśli natomiast masz wolne popołudnie i pragniesz się oderwać od szarej rzeczywistości i spędzić miło czas, to jak najbardziej sięgnij po nią.

W sumie niewiele wiedziałam o tej książce,nie czytałam nawet jej opisu.Sięgnęłam po nią niemal z przypadku,patrząc jedynie na tytuł.Szukałam czegoś lekkiego ,bo czegoś takiego potrzebowałam po przeczytaniu książki o niełatwej tematyce.Ku swojemu zdumieniu trafilam idealnie.to było właśnie to,czego potrzebowałam.Sąsiad z piekła rodem,bohaterka,która nagle poczuła,że nie da soba więcej pomiatać i motyw love-hate.Powiem,że to lubię.Dobrze sie bawiłam przy tej książce.Spodobał mi się pomysł,że miłość może wyrosnąć z prawdziwej przyjaźni,awet jeśli ta rozpoczęła się od typowego darcia kotów.Polubiłam bohaterów i z całej siły im kibicowałam.Tak Jasonowi,który z bawidamka zmienia się z mężczyznę zapatrzonego w jedna kobietę ,jak i Haley,która z bardzo niepewnej siebie osoby zmienia sie w kobietę walczącą o własne szczęście.Szkoda,że tak mało było w tej książce scen z babcia Haley,która trochę przypomina mi inną książkową babcię ,choć może nie aż tak szaloną jak babcia Mazurowa,choc potencjał posiada...Rozgrywka z sąsiadem jest pierwszą pozycją w serii Sąsiad z piekła rodem,i raczej na niej nie skończę.Chętnie poczytam inne książki tej autorki.Mam nadzieje,że ukaże się kontynuacja tej serii.Świetnie się bawiłam przy lekturze.Zdecydowanie tego mi było trzeba.

Sąsiad z piekła rodem i uroczy pasikonik.
Nie cierpiała go od pierwszej chwili gdy wprowadził się do domu po sąsiedzku. Był jej zmorą ale przez pięć lat nie zrobiła nic aby go utemperować. W dniu, w którym zaczął wyrywać jej kwiaty w ogrodzie, jej cierpliwość się skończyła.

Ależ w pewnym momencie miałam ochotę go rozszarpać. Aż dziw że bohaterka nie odpuściła...
Ciepła i lekka historia z nutką humoru. Od wrogów poprzez przyjaciół do.....
W sam raz na szybkie przeczytanie.

Sąsiad z piekła rodem i uroczy pasikonik.

Ciepła i...

Powiem szczerze, że jak na takie typowe romansidło, to całkiem przyjemnie, szybko i lekko czytało się tę książkę. Wprawdzie była ona dosyć przewidywalna, postacie nie miały złożonych charakterów, a sama fabuła była troszkę podkoloryzowana, to mimo wszystko polecam, jako książkę do relaksu, by odpocząć od bardziej skomplikowanych treści :)!