Playing for Keeps

Okładka książki Playing for Keeps
R.L. Mathewson Wydawnictwo: Rerum Publishing House Seria: Neighbor from Hell Series literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2011-04-29
angielski
romans sąsiedzi śmieszne

więcej Więcej

Szczerze się uśmiałam. Creepy sąsiad, niewiedzący, że jest creepy i dziwna sąsiadka, niewiedząca, że jest dziwna. Ostateczna kłótnia trochę psuje odbiór całości, ale mimo to będę wspominać tę historię bardzo ciepło.

• Przeczytane po angielsku

Dodaj cytat z książki Playing for Keeps