Najskuteczniejsza broń ręczna

World's Most Powerful Rifles and Handguns
militaria, wojskowość
Zbigniew Mazurek
broń palna moc obalajaca stopping power magnum bellona

Pamiętam, że byłem tą książką zafascynowany w takim samym stopniu, co wcześniej lekturami książek Stanisława Kochańskiego, czy "Współczesną bronią myśliwską i wyczynową".

Album ten charakteryzują naprawdę piękne zdjęcia (o ile ktoś potrafi docenić piękno broni palnej). Krótko mówiąc, jest to po prostu daleko pojechany "gun porn". Przykładowo, chyba po raz pierwszy...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Najskuteczniejsza broń ręczna