Edukacja kulturalna. Konteksty, podejścia, trudności, potencjały

Sylwia Słowińska Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Oficyna Wydawnicza Impuls
edukacja kultura
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
edukacja kultura

Okładka książki Kapitał społeczny w szkołach różnego szczebla. Diagnoza i uwarunkowania Ewa Bochno, Maria Dudzikowa, Sylwia Jaskulska, Karina Knasiecka-Falberska, Mateusz Marciniak, Renata Wawrzyniak-Beszterda, praca zbiorowa
Ocena 7,0
Kapitał społec... Ewa Bochno, Maria D...