Cała Polska czyta dzieciom. Gucio na tropie zaginionej świnki morskiej

Małgorzata Kur Wydawnictwo: Papilon Seria: Cała Polska Czyta Dzieciom literatura dziecięca
Brak tłumacza
Papilon
literatura dziecięca
Brak tłumacza
Cała Polska Czyta Dzieciom

Urocza, ciepła i przezabawna książka o przyjaźni 2 chłopców i ich pupilach. Mamy tu kryminał i detektywistyczną pracę (zaginięcie kawii), komedię (dialogi), trochę nauki o języku i dużą dawkę dobrej rozrywki zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. W lekki sposób poruszony jest wątek odpowiedzialności za domowe zwierzątko. Bardzo nam się spodobała. Polecamy

• 2020
  • Literatura dziecięca