Cała Polska czyta dzieciom. Gucio na tropie zaginionej świnki morskiej

Okładka książki Cała Polska czyta dzieciom. Gucio na tropie zaginionej świnki morskiej Małgorzata Kur
Małgorzata Kur Wydawnictwo: Papilon Seria: Cała Polska Czyta Dzieciom literatura dziecięca
literatura dziecięca
Cała Polska Czyta Dzieciom
Papilon
2020-02-26
2020-02-26
tłumacz nieznany

Okładka książki Wielka księga superskarbów. To co naprawdę się liczy Rocio Bonilla, Susanna Isern
Wielka księga ... Rocio Bonilla, Susa...
Okładka książki Pola na plaży Magdalena Kozieł-Nowak, Gabriela Rzepecka-Weiss
Pola na plaży Magdalena Kozieł-No...
Okładka książki Z pozdrowieniami, Żyrafa Iwasa Megumi, Jörg Mühle
Z pozdrowienia... Iwasa Megumi, Jörg ...
Okładka książki Gdzie jesteś, Mamo? Emilia Dziubak, Przemysław Wechterowicz
Gdzie jesteś, ... Emilia Dziubak, Prz...

Fajna książka detektywistyczna o pięcioletnim Guciu i jego kocie Migocie, którzy szukają zaginionej świnki morskiej przyjaciela Gucia. Nie jest to książka, w której od pierwszej strony można domyślić się zakończenia, Gucio popełnia błędy, a rodzice pozwalają mu błądzić, choć jednocześnie wspierają go i podsuwają nowe pomysły.
Fajne poczucie humoru, świetne ilustracje, bohaterów łatwo polubić (szczególnie Migota).

Fajne poczucie humoru, świetne ilustracje,...

Bardzo fajna książka dla dzieci o chłopcu imieniem Gucio i jego kocie Migocie. Super ilustracje, przyjemnie się czytało, a synowi słuchało.

Urocza, ciepła i przezabawna książka o przyjaźni 2 chłopców i ich pupilach. Mamy tu kryminał i detektywistyczną pracę (zaginięcie kawii),komedię (dialogi),trochę nauki o języku i dużą dawkę dobrej rozrywki zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. W lekki sposób poruszony jest wątek odpowiedzialności za domowe zwierzątko. Bardzo nam się spodobała. Polecamy

• Literatura dziecięca
  • Z dzieckiem czytane
  • FRANEK - w domowej biblioteczce
  • Samodzielne
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa

Dodaj cytat z książki Cała Polska czyta dzieciom. Gucio na tropie zaginionej świnki morskiej

Video

Video