Cała Polska czyta dzieciom. Gucio na tropie zaginionej świnki morskiej

Okładka książki Cała Polska czyta dzieciom. Gucio na tropie zaginionej świnki morskiej
Małgorzata Kur Wydawnictwo: Papilon Seria: Cała Polska Czyta Dzieciom literatura dziecięca
literatura dziecięca
Cała Polska Czyta Dzieciom
Papilon
2020-02-26
2020-02-26
tłumacz nieznany

więcej Więcej

Bardzo fajna książka dla dzieci o chłopcu imieniem Gucio i jego kocie Migocie. Super ilustracje, przyjemnie się czytało, a synowi słuchało.

Urocza, ciepła i przezabawna książka o przyjaźni 2 chłopców i ich pupilach. Mamy tu kryminał i detektywistyczną pracę (zaginięcie kawii), komedię (dialogi), trochę nauki o języku i dużą dawkę dobrej rozrywki zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. W lekki sposób poruszony jest wątek odpowiedzialności za domowe zwierzątko. Bardzo nam się spodobała. Polecamy

• Literatura dziecięca
  • Felek czyta
  • Martusia
  • 2020
  • FRANEK - w domowej biblioteczce
  • Literatura polska
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Cała Polska czyta dzieciom. Gucio na tropie zaginionej świnki morskiej

Video

Video