ROZWIŃ ZWIŃ

2020-07-08
2020-07-08
romans polski autor Wattpad

więcej Więcej

Ciekawa książka, pierwsza część daje wrażenie standardowej historii i przychodzi delikatna ochota zakończenia czytania, bo wiadomo co będzie dalej. Jednak kolejne dwie części przynoszą niespodziewane wydarzenia. Mimo wszystko książka kończy się happy endem. Polecam, czytało się lekko i przyjemnie.

Zaczynając czytać myślałam, że to będzie standard jakaś laska uwodzi swojego ochroniarza, bawią się ze sobą, a potem wielka miłość. W tej książce niby tak jest, ale długo musimy czekać na szczęśliwe zakończenie.
Książka jest podzielona na 3 części. Pierwsza jest trochę nudnawa. Natomiast kolejne są już ciekawsze.
Bardzo humorystyczne jest pokazane ''oddanie "niektórych...

Juliett to osiemnastoletnia córeczka tatusia, który może zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych.
Clark to dziesięć lat starszy od dziewczyny ochroniarz, który ma się zająć "opieką" nad rozpieszczonym dzieciakiem.
Kiedy Juliett postanawia uwieść swojego ochroniarza wszystko zaczyna się komplikować, ponieważ w grę zaczęła wchodzić nieplanowana walka o miłość.

Ona chce się bawić, ale jej ojciec przydzielił jej ochroniarza, tylko do czego to doprowadzi?
Pierwsza część książki wow, tak bardzo mi się podobała i tak bardzo mnie wciągnęła. Generalnie książkę przeczytałam w jeden dzień, myślałam że pójdzie ona w innym kierunku niż poszła. Druga i trzecia część podobały mi się mniej , ale dalej równie mocno to była po prostu dobra...

Odkładałam kilka razy na półkę. Zawsze staram się dokończyć książkę. Udało się i z tą, jednak dopiero po kilku próbach. Zastanawiam się ,czy w Wydawnictwie jest ktoś kto czyta rękopisy przed drukiem. RACZEJ NIE
Szkoda że nie liczyłam ile razy został użyty zwrot "mały Clerk"
Książka to porażka

1900

53/2021

Moja 3 przeczytana książka z ochroniarzem w tytule. I niestety najmniej mi się podobała. Irytujące postaci głównych bohaterów. Małolata, która ma wszystko na kiwnięcie palca i ochroniarz z popędem 24/7. I jeszcze ten mały Clark, żenada.

Niby ciekawa, jednak kilka "ale" by się mogło znaleźć. 18 lat miałam nie tak dawno temu, a jednak jak porównywałam swoje zachowanie i głównej bohaterki miałam wrażenie, że czytam o jakiejś 14 może 15-letniej dziewczynce. W sumie nie dziwię się, że musiała mieć ochroniarza w tym wieku (raczej przydałaby się niania). Wątek z drugim facetem mi się podobał, aż szkoda, że nie...

W ramach #akcjaeliminacja u @angelsx_book w maju czytałam "Uwieść ochroniarza" autorstwa @katarzyna_kubera od wydawnictwa niezwykłe książkę wybrała mi @zaczytana_martuska

Bardzo długo zabierałam się do tej książki, bo ciągle nie było czasu 😅 a szkoda. Myślałam, że będzie to typowy gorący romans, a "Uwieść ochroniarza" okazała się być świetną lekturą, przy której się...

Całkiem ok, przyjemnie się czytało. Fajnie pokazana reakcja między bohaterami, sami bohaterowie też ciekawie wykreowani. Miło spędziłam czas przy tej książce.

Mały Clark 🙄 mój borze i lesie szumiący 🤦‍♀️ dobra na bezsenność 🥱🥱🥱

• 2020