Dyskusje o książce Głodnemu trup na myśli

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Kończę" Toksyczne układy"zamówiona" Bursa". Czekają: Zaraza i Bagno oraz Nikt ci nie uwierzy, Skradziona tożsamość i Kołyski Rzeszy.
1 tydz. temu
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
Czytamy w weekend
Hej Kochani! Zapraszam do wypełnienia mojej ankiety. Będę bardzo wdzięczna. Miłego dnia :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-eLJvrHWoUSXqNDiEjOcRKFTg0UKXgvD8Abh9eiEtl3F6HQ/viewform?usp=sf_link
Czytamy w weekend
Ja staram się nie ograniczać terytorialnie 😉 tzn. jeśli jakaś książka mi nie podchodzi, nie zakładam, że inne, pisane przez autorów pochodzących z danego kraju również mi nie podejdą. Ja często nawet daję autorowi drugą szansę, czytając inną jego książkę (wyjątkiem jest chyba na razie A. Pilipiuk, chociaż mnie korci, żeby go jeszcze raz sprawdzić). To oczywiście kwestie...
Czytamy w weekend
Zgadza się, zarzucono jej brak miłości do narodu żydowskiego, pokazując niegodne zachowania samych Żydów. Wzbudziła najwięcej kontrowersji w Izraelu, dopiero w 2000 roku przetłumaczono tę książkę na hebrajski.
Czytamy w weekend
 Krzyk Krzyk Książka przyszła niedawno i dopiero co ją przekartkowałam, ale wydanie jest bardzo śliczne i planuję przy niej się wieczorem odprężyć.
3 lata temu