Akademia Kici Koci. Pojazdy

Okładka książki Akademia Kici Koci. Pojazdy Anita Głowińska
Okładka książki Akademia Kici Koci. Pojazdy
Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Akademia Kici Koci (tom 1) Seria: Akademia Kicia Koci interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
24 str. 24 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Akademia Kici Koci (tom 1)
Akademia Kicia Koci
Media Rodzina
2020-03-25
2020-03-25
24 min.
dla dzieci kicia kocia anita głowińska nunuś

Okładka książki Słuch! Akademia mądrego dziecka. Bobas odkrywa naukę Irene Chan, Ruth Spiro
Słuch! Akademi... Irene Chan, Ruth Sp...
Okładka książki Ciekawski kotek. Akademia Mądrego Dziecka. A to ciekawe! Antonella Abbatielo, Zbigniew Dmitroca
Ciekawski kote... Antonella Abbatielo...
Okładka książki Literkowa książka Alicja Krzanik, Anna Salamon
Literkowa książka Alicja Krzanik, Ann...

Rewelacyjna książeczka dla wszystkich fanów Kici Koci. Poznają tu pojazdy, ich nazwy i dźwięki wydawane przez te pojazdy. Całość recenzji znajdziecie na blogu 👉 Atrakcyjne wakacje z dzieckiem

• 52 książki w 2021
  • Biblioteka