Będziesz tam?

literatura obyczajowa, romans
2020-05-13
Krystyna Kowalczyk
literatura francuska

Wiedząc po opisie, że książka jest o podróżach w czasie, byłam pewna, że mi się nie spodoba.. myliłam się bardzo. Piękna historia, od której ciężko się oderwać.

Choć zdecydowanie jestem fanką thrillerów i kryminałów rzadko historii miłosnych, jeśli trafi w moje ręce powieść mająca cechy tych 3 gatunków, jestem zachwycona!

Twórczość Musso zawsze zapewnia mi tę niezwykłą podróż, dawkę emocji i zaskakujące zakończenie. Dla mnie to niekwestionowany mistrz takich historii.
Czas na pierwszą recenzję jego dzieła:
,,Będziesz...

Nie mogłam się oderwać. Ciągle tylko jeszcze jedna i jeszcze jedna strona. Książka wciąga od samego początku i trzyma w napięciu dosłownie do ostatniego zdania.

Trafiłam na tą książkę przypadkiem, leżała pomiędzy innymi tytułami. Nie spodziewałam się, że będzie tak niesamowicie wciągająca. Ostatnie kartki przerzucałam z szybszym biciem serca. Naprawdę świetna pozycja od której ciężko się oderwać. Porusza, daje do myślenia. Całość dopełniają piękne cytaty umieszczone na początku każdego rozdziału.

Całkiem, całkiem. Może bez szału, ale jednak trochę mnie wciągnęła.

Polecam

Warto przeczytać!!

To pierwsza książka, którą przeczytałam tego autora. Już dawno temu, jeszcze z poprzedniego wydania. Podeszłam do niej z pewną dozą niepewności, bo nie lubię wątków Sci-fi a tu jakby się on pojawiał;) Bałam się,że będzie to przeszkadzało,a okazało się wręcz przeciwnie!! Książka, była tak inna od wcześniej przeczytanych przeze mnie powieści, że sięgnęłam do kolejnych...

Po rozczarowaniu jakim była dla mnie książka „Sekretne życie pisarza” postanowiłam sięgnąć po kolejną książkę Guillaume Musso. Tym razem padło na „Będziesz tam?” i na szczęście w przypadku tej książki mogę mówić o pozytywach. Elliott to amerykański chirurg, który zmaga się ze śmiertelną chorobą. W ostatnich dniach życia szczęście znajduje w towarzystwie dorosłej córki i...

Dawno nie czytało mi się tak dobrze i tak nie przerwanie - na wakacjach czyta mi się zawsze dużo lepiej bo głowa jest wolna od zmartwień, ale ta książka sprawiła że nie było ze mną kontaktu cały dzień. Piękna, dająca do myślenia, czy doceniamy to co mamy, że tak niewiele trzeba żeby zmienić bieg wydarzeń. Mamy wpływ na swoje i cudze życie. Nie mam żadnych wątpliwości...A...

Dyskusje

3 472