Notatki z lat 1882–1884

Friedrich Nietzsche Wydawnictwo: Officyna Seria: Friedrich Nietzsche - Dzieła Wszystkie filozofia, etyka
Grzegorz Sowiński
Officyna
filozofia nietsche
filozofia, etyka
Grzegorz Sowiński
Friedrich Nietzsche - Dzieła Wszystkie
filozofia nietsche

Właściwie nie wiem dlaczego wystawiłem ocenę, toć to opublikowane prywatne notatki i to pewnie z myślą o naukowcach. Ale co tam.
Dzięki powtórzeniom tych samych myśli w różnej formie można prześledzić ich ewolucję, to bardzo ciekawe. Niektóre rozrastają się niemożebnie, gdy inne krystalizują do kilku słów.
Duże odstępy między notatkami i szerokie marginesy, format bardzo...

• 2020
więcej mniej