Bluszcz

Inanna
bluszcz emilia kubaszak kobieca strona literatury
literatura obyczajowa, romans
bluszcz emilia kubaszak kobieca strona literatury

Właśnie dopiero co skończyłam czytać. Książka bardzo mnie wciągneła, opisuje toksyczną miłość. Polecam świetny romans obyczajowy.

Beata choć nie pracuje, wiedzie dostojne życie za sprawą swoich kochanków i ich drogich prezentów. Ona jest bezwzględną uwodzicielką, która się pobawi mężczyzną, a później go porzuca. I tak było do czasu aż… na jej drodze nie pojawił się Mirek, przystojny, a przede wszystkim zamożny mężczyzna. To ona zawsze bez problemu zdobywała i porzucała, gdy chciała, ale co zrobi, gdy...

„Bluszcz” to romans obyczajowy Emilii Kubaszak Wydawnictw Inanna, do którego przeczytania zachęcił mnie bardzo intrygujący opis wydawcy.
Główną bohaterką powieści jest Beata Kornicka, zwana Betą. Kobieta nigdzie nie pracuje. Praktycznie nie ma bliskich sobie osób. Nie utrzymuje za bardzo stosunków nawet ze swoimi rodzicami.
Beta utrzymuje się za pieniądze swoich...

Na półkach: , , , , ,

Kunszt pisarski pani Emilii Kubaszak nie jest dla mnie czymś nieznanym. Lata temu miałam przyjemność przeczytać debiut autorki, który – choć skrywał trochę wad – uznałam za oryginalny, a przede wszystkim udany. To sprawiło, że niecierpliwie wyczekiwałam kolejnej powieści spod jej pióra. Miesiące mijały, człowiek niecierpliwie wypatrywał jakichkolwiek informacji, lecz cisza...

Beata to singielka, piękna, zgrabna. Wie jak uwodzić i owijać sobie męższczyzn wokół palca aby obsypywali ją prezentami i nie tylko.
Pewnego dnia poznaje Mirosława Tymańskiego, który nie daje się tak łatwo omotać.
Męższczyzna wkrótce staje się jej obsesją. Do czego jest wstanie posunąć kobieta aby osiągnąć swój cel?

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Autorka ciekawie skonstruowała...

Emilia Kubaszak długo kazała czekać na swój powrót do gry, ale wraca z nową powieścią i po raz kolejny zaskakuje. Ta historia cię zaskoczy, osaczy niczym tytułowy bluszcz i nie pozwoli o sobie zapomnieć

• Ebook
  • 2020