Mój kumpel Jeremi

Wydawnictwo Literatura
przyjaźń rozwód rodziców utrata ukochanego zwierzaka znęcanie się nad słabszymi
literatura dziecięca
przyjaźń rozwód rodziców utrata ukochanego zwierzaka znęcanie się nad słabszymi

Świetna książka o przyjaźni łączącej chłopców, długiej przyjaźni jeszcze z przedszkola. Kończą się wakacje, przed Oskarem i Jeremim wyzwanie w postaci klasy IV. Nowe przedmioty i nauczyciele, nowi koledzy, bo klasa czwarta to inny szkolny budynek. Obawy okazują się uzasadnione. Konflikt ze szkolnym łobuzem, Iwem, pierwsza i niełatwa miłość Oskara do nowej koleżanki z klasy,...

• 2020
  • Literatura dziecięca