Sabina Khan Wydawnictwo: Scholastic literatura młodzieżowa
angielski
Scholastic
literatura młodzieżowa
angielski

Książka porusza poważne problemy takie jak homofobia, brak wsparcia ze strony rodziców, zaaranżowane małżeństwa. Ta powieść wzruszyła mnie, a momentami przeraziła tym, że takie sytuację mają miejsce na świecie. Bardzo polubiłam się z główną bohaterką, która mimo tragicznej sytuacji, nie poddaje się, wciąż chce walczyć o swoje szczęście. Polecam Wam przeczytać ją, ponieważ...

• Bliski Wschód
  • Po angielsku