Dookola Linkedina. Jak wzmocnić swój profil, aby zdobyć pracę marzeń?

Okładka książki Dookola Linkedina. Jak wzmocnić swój profil, aby zdobyć pracę marzeń?
Klaudia JarychŁukasz Jarych Wydawnictwo: DookolaPracy.pl poradniki
46 str. 46 min.
poradniki
DookolaPracy.pl
2020-03-30
2020-03-30
46 min.
linkedin poradnik praca budowanie wizerunku sprzedaż networking

Strzał w dziesiątkę! Szukałem poradnika, który pomoże mi uporządkować moją aktywność na LinkedIn. Dzięki wskazówkom wiem jak profesjonalnie korzystać z tego kanału komunikacji. Polecam. Ebook tylko 39,99.

Dodaj cytat z książki Dookola Linkedina. Jak wzmocnić swój profil, aby zdobyć pracę marzeń?