Untamed

Glennon Doyle Melton Wydawnictwo: The Dial Press biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
angielski
The Dial Press
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski

Bardzo podobaly mi sie historie z zycia, ktore autorka nam opisywala. Wiele z nich poruszylo mnie i dalo do myslenia. Rozdzialy sa bardzo krotkie i zmuszaja do przemyslen. Szczegolnie wartosciowa pozycja dla rodzica, moim zdaniem. Wartosciowa pozycja.

Skuszona zagranicznymi poleceniami - sięgnęłam i nie żałuję! Jest to co prawda książka z typu motywacyjnych, ale autorka ma naprawdę ciekawe historie z życia do opowiedzenia. Myślę, że wiele kobiet czytając to może poczuć ten #femalepower ♡

• 2020
  • Chcę kupić