Untamed

Okładka książki Untamed
Glennon Doyle Melton Wydawnictwo: The Dial Press biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
2020-03-10
angielski

więcej Więcej

Niezwykle wartościowa książka, która jest swego rodzaju podróżą w głąb siebie. Uważam że każdy rodzic powinien ją przeczytać. Autorka pokazała wiele ciekawych historii ze swojego życia które skłaniają do myślenia i refleksji nad własnym życiem i postępowaniem. Krótkie rozdziały są bardzo łatwe w czytaniu.

Co to jest za książka! A może inaczej, co to była za podróż do wnętrza siebie... Szczerze gdybym mogła to wręczyłabym ją każdej kobiecie. Pozycja składa się z kilkudziesięciu krótkich rozdziałów, dotyczą one różnych aspektów życia autorki, ale każdy sprowadza się do jednego - warto być sobą. Z każdą kolejną stroną zaczęłam tak bardzo dostrzegać siebie - zamknięta w...

Nieposkromiona to swego rodzaju podróż. Podróż do wnętrza siebie. Przez wspomnienia i przeżycia autorki możemy poznać siebie. Glennon Doyle przedstawiła w tej książce swoje spojrzenie na życie, macierzyństwo, miłość i wiarę. Przez pryzmat swoich doświadczeń ukazała wiele ciekawych i skłaniających do refleksji myśli. Choć nie ze wszystkim się z nią zgadzam, to ta książka...

Bardzo podobaly mi sie historie z zycia, ktore autorka nam opisywala. Wiele z nich poruszylo mnie i dalo do myslenia. Rozdzialy sa bardzo krotkie i zmuszaja do przemyslen. Szczegolnie wartosciowa pozycja dla rodzica, moim zdaniem. Wartosciowa pozycja.

Skuszona zagranicznymi poleceniami - sięgnęłam i nie żałuję! Jest to co prawda książka z typu motywacyjnych, ale autorka ma naprawdę ciekawe historie z życia do opowiedzenia. Myślę, że wiele kobiet czytając to może poczuć ten #femalepower ♡

• 2020
  • Mama