Jak zostać szachistą XXI wieku?

Aleksander Radomski Wydawnictwo: Szachowy Mentor poradniki
Szachowy Mentor
szachy królewska gra nauka edukacja poradniki książki szachowe
poradniki
szachy królewska gra nauka edukacja poradniki książki szachowe

Po przeczytaniu recenzji stwierdziłem, że kupię książkę. Są one trafne i oddają stan faktyczny, zgadzam się ze wszystkimi.

Najlepsza książka dla początkujących. I to w idealnej cenie. Wyznaje zasadę wysoka cena = dobra jakość i w tym wypadku sprawdziła się ona idealnie.

Znalazłem w niej parę nieznaczących błędów, jednak kto ich nie popełnia. Przy takim nakładzie wiedzy nietrudno o błąd. W każdym razie książkę oceniam jako wartą kupna, nawet jeśli kosztowała by więcej. :)

Dopiero ją dostałem i po prostu przejrzałem, ale już wiem, że to coś bardzo dobrego.

Wahałem się z kupnem książki, ale Pan Aleksander przekonał mnie do jej kupna. I muszę mu przyznać rację. Jest to bardzo dobry i przejrzysty podręcznik. Z całego serca polecam.

Dobra książka, fajnie się czytało.

Z każdą stroną odkrywam coś nowego! Ta książka jest niezwykła! Uwielbiam ją! A ta okładka - MISTRZOSTWO!!!!

Kupiłem książkę dla zadań taktycznych i muszę powiedzieć, że nie wszystkie są proste. Część z nich jest naprawdę trudna. Plusem tych zadań jest to, że można sobie poćwiczyć motywy taktyczne wszystkimi bierkami oraz z dużą ilością figur.

Książka dotarła do mnie niedawno. Po przejrzeniu i przeczytaniu kilku rozdziałów stwierdzam, że jest to książka idealna dla mnie. Dopiero poznałem szachy i ta lektura idealnie nadaje się dla osób do mnie podobnych. Polecam wszystkim początkującym.

Kupiłem ją dla syna. Co prawda cena jest trochę duża, ale tematy przedstawione niezwykle rzetelnie. Nawet trener syna stwierdził, że jest to dobra książka.

• Mr. T
więcej mniej