ROZWIŃ ZWIŃ

kryminał, sensacja, thriller
Wojciech Burdelak
2018-01-01
2018-01-01
zagadka tajemnica wojciechburdelak kryminał zaginięcie porwanie śledztwo siłynadprzyrodzone thriller

więcej Więcej

Jedna z najlepszych książek, jakie w życiu czytałem. O życiu i śmierci, a przede wszystkim o tym co się dzieje dookoła nas. Świat każdego prędzej czy później runie - nie unikniemy tego. Uważam, że metafizyka to coś z czym każdy powinien się zapoznać. I w tej powieści jest to idealnie ukazane. Bo według mnie rzeczywistość jest czymś w rodzaju więzienia. Nieszczęścia chodzą...

"Zagadka" to książka, która wpadła w moje ręce w bibliotece. Duża ilość stron lekko zniechęcała, a jednak styl autora pozwolił mi przejść przez nią szybko, "płynnie" i na prawdę przyjemnie. Czytało mi się bardzo dobrze, nie zdawałam sobie sprawy jak szybko pokonuje kolejne strony.

Opowieść zaczyna się bardzo enigmatycznie. Stary dom i uwięzieni mężczyźni. Tajemnicza...

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Kryminały