Niebezpieczny mężczyzna

Dangerous toknow
literatura piękna
837129459X
Anna Pajek
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Początek ciężki ale koniec zaskakujący

Bzdurna balladka o pięknych i bogatych, ale da się to czytać.

Dostałam książkę pod choinkę pare lat temu. Przymierzałam się kilka razy do przeczytania ale ciężko było mi przebrnąć przez pierwszy rozdział. Nie jestem zwolenniczką opisów i to znacznie utrudniało skoncentrowanie się na głównym wątku powieści. Dopiero drugą połowę książki wciągnęłam jednym tchem do 4 rano. Nie spodziewała się takiego zakończenia. Na wstępie Sebastian Lock...

Ksiazka ogolnie slaba. Opis byl fajny. Śmierć. Wiec moze morderstwo? Byla zona probuje rozwiklac zagadke. Docelowo duzo opisow, powtarzajacych sie historii. Az tu nagle taki zwrot w akcj że brak slow. Wrecz niewiarygodna historia

Troszkę na początek,się rozczarowałem.Taka dość,mdła była.
Uznałem,że to typowe.Cóż,to nie będzie fantasty,czy horror.A raczej,powieść dla pań.
Ale,dostałem potem.Gdy akcja bardziej się rozkręcała,bardzo dobrą akcję.
Jest tu o wirusie z Afryki,o molestowaniu i pedofilii.
Książka,jednak ogólnie nie jest wybitna.Ale do zwykłego poczytania,w sam raz.

Tajemnicza śmierć milionera Sebastiana Locke'a, rozbudziła na nowo gwałtowne emocje, które towarzyszyły mu za życia: miłość, zazdrość, nienawiść, ambicje i ból. Policja nie wierzy w samobójstwo i szuka osób, które miałyby motyw, aby zabić wielkiego filantropa, inteligentnego i przystojnego mężczyznę o niezwykłym uroku. Rodzina milionera nie jest zainteresowana wyjaśnieniem...

Juz myślałam ze nie skończe czytać ale dobrnełam do końca i mnie książka miło zaskoczyła :):)

W przeszłości kobieta ma romans z mężczyzną, który okazuje się być jej synem. Po kilkunastu latach jej córka, zrodzona z romansu z synem, przedstawia matce narzeczonego, który jest synem tej kobiety a zarazem ojcem dziewczyny, z którą chce wziąć ślub. Rodzinne zaplątanie.

Polecam na długie jesienne wieczory.

• Z biblioteki...Filia Trzciniec
  • Przeczytane 1998
  • Z biblioteki mojej mamy...
  • Lektury czas wolny
  • Obyczajowe
  • Kryminał
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niebezpieczny mężczyzna