Niebezpieczny mężczyzna

837129459X
Anna Pajek

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Juz myślałam ze nie skończe czytać ale dobrnełam do końca i mnie książka miło zaskoczyła :):)

W przeszłości kobieta ma romans z mężczyzną, który okazuje się być jej synem. Po kilkunastu latach jej córka, zrodzona z romansu z synem, przedstawia matce narzeczonego, który jest synem tej kobiety a zarazem ojcem dziewczyny, z którą chce wziąć ślub. Rodzinne zaplątanie.
Polecam na długie jesienne wieczory.

Polecam na długie jesienne wieczory.

Tajemnicza śmierć milionera Sebastiana Locke'a, rozbudziła na nowo gwałtowne emocje, które towarzyszyły mu za życia: miłość, zazdrość, nienawiść, ambicje i ból. Policja nie wierzy w samobójstwo i szuka osób, które miałyby motyw, aby zabić wielkiego filantropa, inteligentnego i przystojnego mężczyznę o niezwykłym uroku. Rodzina milionera nie jest zainteresowana wyjaśnieniem zagadki. Wygląda na to, że tylko trzecia żona Sebastiana, znana pisarka, jest gotowa na wszystko, byle tylko poznać prawdę o śmierci swego byłego męża.
Barbara Bradford Taylor jest autorką wielu bestsellerów uwielbianych przez czytelniczki na całym świecie. Sprzedano już ponad 60 milionów egzemplarzy jej książek przetłumaczonych na 39 języków, a wiele jej powieści zostało sfilmowanych.

Troszkę na początek,się rozczarowałem.Taka dość,mdła była.
Uznałem,że to typowe.Cóż,to nie będzie fantasty,czy horror.A raczej,powieść dla pań.
Ale,dostałem potem.Gdy akcja bardziej się rozkręcała,bardzo dobrą akcję.
Jest tu o wirusie z Afryki,o molestowaniu i pedofilii.
Książka,jednak ogólnie nie jest wybitna.Ale do zwykłego poczytania,w sam raz.

Troszkę na początek,się rozczarowałem.Taka dość,mdła była.
Ale,dostałem potem.Gdy akcja bardziej się rozkręcała,bardzo dobrą akcję.
Jest tu o wirusie z Afryki,o molestowaniu i pedofilii.
Książka,jednak ogólnie nie jest wybitna.Ale do zwykłego poczytania,w sam raz.

Ksiazka ogolnie slaba. Opis byl fajny. Śmierć. Wiec moze morderstwo? Byla zona probuje rozwiklac zagadke. Docelowo duzo opisow, powtarzajacych sie historii. Az tu nagle taki zwrot w akcj że brak slow. Wrecz niewiarygodna historia

Dostałam książkę pod choinkę pare lat temu. Przymierzałam się kilka razy do przeczytania ale ciężko było mi przebrnąć przez pierwszy rozdział. Nie jestem zwolenniczką opisów i to znacznie utrudniało skoncentrowanie się na głównym wątku powieści. Dopiero drugą połowę książki wciągnęłam jednym tchem do 4 rano. Nie spodziewała się takiego zakończenia. Na wstępie Sebastian Lock raczej wzbudzał we mnie niechęć i odrazę, to na koniec, z głębi serca mu współczułam.

Bzdurna balladka o pięknych i bogatych, ale da się to czytać.

Bzdurna balladka o pięknych i bogatych, ale da się to czytać.

Początek ciężki ale koniec zaskakujący

Początek ciężki ale koniec zaskakujący

• Przeczytane 1998
  • Z biblioteki...Filia Trzciniec
  • Z biblioteki mojej mamy...
  • Lektury czas wolny
  • Obyczajowe
  • Kryminał

Dodaj cytat z książki Niebezpieczny mężczyzna