Playboy’s Heart

Nana Malone Wydawnictwo: Independently published Cykl: Playboy Royal (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Independently published
New Adult College Romance Romantic Comedy
Playboy Royal (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski
New Adult College Romance Romantic Comedy

W drugim tomie serii zostają wyjaśnione okoliczności fatalnego wypadku, do jakiego doszło, gdy wyszło na jaw, że Xander ma odziedziczyć po matce rządy na karaibskiej wysepce Nomea. Xander znowu musi wybierać między żądzą zemsty i miłością.

Nie bardzo wiadomo, dlaczego autorka rozbiła opowieść o romansie Xandra i Imani na dwa tomy. Chyba tylko po to, aby przypomnieć o...

• English

Dodaj cytat z książki Playboy’s Heart