Royal Playboy

Okładka książki Royal Playboy
Nana Malone Wydawnictwo: Independently published Cykl: Playboy Royal (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Playboy Royal (tom 1)
Independently published
2020-01-02
Data 1. wydania:
2020-01-02
angielski
New Adult College Romance Romantic Comedy

Z wypadku, spowodowanego ostrzelaniem ich samochodu, Xander wychodzi prawie bez szwanku. Natomiast życie jego ciężarnej żony, Imani, wisi na włosku. Lekarze zapewniają, że dziecko przeżyje. Ale Xander nie wyobraża sobie, że mógłby Imani stracić. Będzie czuwać przy jej łóżku i wspominać historię ich czteroletniej znajomości.

Już podczas pierwszego spotkania w Londynie, mimo kuriozalnych okoliczności mocno między nimi zaiskrzyło. On, bogaty playboy z dynastycznego rodu był molestowany w dzieciństwie i żyje pragnieniem zemsty. Ona przygotowuje się do upragnionego scenicznego debiutu, ale życie osobiste skutecznie jej spaskudził pierwszy partner. Czy gorąca namiętność, udany seks wystarczą, aby połączyła ich prawdziwa miłość?

Pierwszy tom kolejnego królewskiego mini-cyklu Nany Malone jest niezłym erotycznym romansem. Szczególnie wpływ traumatycznych obciążeń na osobowość Xandra, na jego kłopoty z odnalezieniem się w trwałym związku, został dość przekonująco przedstawiony

Już podczas pierwszego spotkania w Londynie, mimo...

Dodaj cytat z książki Royal Playboy