Royal Playboy

Nana Malone Wydawnictwo: Independently published Cykl: Playboy Royal (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Independently published
New Adult College Romance Romantic Comedy
Playboy Royal (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
New Adult College Romance Romantic Comedy

Z wypadku, spowodowanego ostrzelaniem ich samochodu, Xander wychodzi prawie bez szwanku. Natomiast życie jego ciężarnej żony, Imani, wisi na włosku. Lekarze zapewniają, że dziecko przeżyje. Ale Xander nie wyobraża sobie, że mógłby Imani stracić. Będzie czuwać przy jej łóżku i wspominać historię ich czteroletniej znajomości.

Już podczas pierwszego spotkania w Londynie, mimo...

• Erotyk
  • Romans