Fireborne

Rosaria Munda Wydawnictwo: Penguin Random House Cykl: The Aurelian Cycle (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Penguin Random House
Fireborne
The Aurelian Cycle (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Powiem tak - jeżeli ktoś wejdzie w to wyczekując masy smoków, długaśnych bitew i typowego dla książek nastoletnich romansu, to srogo się zawiedzie. Ja tychże oczekiwałam, ale nie wyczekiwałam, i tym razem zostałam mile zaskoczona. Choć romans gdzieś tam się pałęta między stronicami, to gra on drugie jak nie trzecie skrzypce do fabuły.

A fabuła jest, muszę przyznać, całkiem...

• Kolejka
  • 2020