Abstraktor

Szymon Otwinowski Wydawnictwo: Manufaktura Słów fantastyka, fantasy, science fiction
Manufaktura Słów
popkultura roswell science fiction kontakt obcy
Manufaktura Słów
fantastyka, fantasy, science fiction
popkultura roswell science fiction kontakt obcy

Po książki debiutantów zawsze sięgam z obawą. Z jednej strony liczę, że odkryję perełkę, z drugiej obawiam się totalnego gniota.

Jak było w przypadku „Abstraktora”? Cóż, okazała się perełką ze skazą. Dlaczego?

Książka jest opisywana jako połączenie fantastyki z przygodą i jak najbardziej się z tym zgadzam.

Nie można autorowi odmówić fantazji i poczucia humoru. Zgrabnie...

Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczona. I to pozytywnie. ❤️ Nie przeczytałam całości, bo aktualnie nie mam na to zwyczajnie czasu. Ale nie mogłam się powstrzymać przed przeczytaniem paru fragmentów i poznaniem pióra autora. Chociaż tak troszkę 💙. I przyznam szczerze, że wielokrotnie się uśmiechnęłam, bo żarty na pewno się pana Szymona trzymają. To niezwykle lekka i...

• Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Abstraktor