Architekci i budowniczowie ziemi łomżyńskiej. Słownik biograficzny

Okładka książki Architekci i budowniczowie ziemi łomżyńskiej. Słownik biograficzny Janusz Gwardiak
Janusz Gwardiak Wydawnictwo: Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów biografia, autobiografia, pamiętnik
Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów
2003-01-01
2003-01-01
architekci budowniczowie ziemia łomżyńska

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Region grajewski w XIX wieku Małgorzata Dajnowicz, Adam Czesław Dobroński, Tomasz Dudziński, Janusz Gwardiak, Witold Jemielity, Tadeusz Mańczuk, Stanisław Niedziółko, Henryka Sędziak, Janusz Sobolewski, Arkadiusz Studniarek, Bogusława Szczerbińska, Juliusz Wilczewski, praca zbiorowa
Region grajews... Małgorzata Dajnowic...
Okładka książki Studia Łomżyńskie - 19 Monika Bednarczuk, Maciej Czarnecki, Małgorzata Krystyna Frąckiewicz, Marta Gosk, Janusz Gwardiak, Witold Jemielity, Leszek Kamiński, Jerzy Kijowski, Leszek Kocoń, Małgorzata Lubecka, Irena Maryniakowa, Tomasz Mróz, Henryka Sędziak, Romuald Sinoff, Krzysztof Sychowicz, Bogusława Szczerbińska, Norbert D. Tomaszewski, Barbara Turowska, Radosław Waleszczak, praca zbiorowa
Studia Łomżyńs... Monika Bednarczuk, ...
Okładka książki Studia Łomżyńskie - 18 Jarosław Antoniuk, Krystyna Cukrowska, Tomasz Dudziński, Małgorzata Krystyna Frąckiewicz, Michał Gnatowski, Magdalena Ewa Grzywa, Janusz Gwardiak, Witold Jemielity, Jerzy Kijowski, Leszek Kocoń, Mariola Kotowska, Urszula Kuczyńska, Józef Łupiński, Tomasz Piórkowski, Ewa Rogowska-Cybulska, Marcin Rydzewski, Henryka Sędziak, Alina Szepelska, Olga R. Tomaszewska, Norbert D. Tomaszewski, Elżbieta Żegalska, Sławomir Zgrzywa
Studia Łomżyńs... Jarosław Antoniuk,&...