Magia działania. Zawalcz o siebie

Magia działania. Zawalcz o siebie
Flow books
2020-02-12
2020-02-12

Absolutnie każdy powinien przeczytać tę książkę. Polecam! Kolejny świetny poradnik Czarodzieja, który zaskakuje na każdym kroku i uczy, jak walczyć o lepsze życie.

przeczytałem? bo dostałem. nie znam tworczosci internetowej autora, jedynie zerknąłem, że coś tam nagrywa.
książka raczej pisana amatorsko, gdyby wywalić duze napisy, przerwy, zadania i "kartki" na wykonanie zadania, zostaloby może 1/3 jej finalnej objętosci. co do treści... raczej , motywator, niz psycholog. mam mieszane uczucia po jej przeczytaniu. z wieloma teoriami sie zgadzam, napisane prostym językiem, czyta się łatwo. cxy polecam? nie wiem, ale przeczytanie jej nie zajmie wiecej niz 6-7h, przy spokojnym tempie.

W porządku. Uwielbiam humor Jakuba. Bez owijania w bawełnę uczy życia w dzisiejszych czasach. Pierwsza jego książka, ale nie ostatnia. Nie było wielkiej miłości, ale kolejnych też nie odpuszczę.

Bardzo fajnie się czytało, książka wnosi dużo mądrych porad. Teraz zostaje tylko zastosować je w życiu. Polecam

Tylko człowiek bezmyślny może uznać książkę tego nieuczciwego, niekompetentnego autora za coś wartościowego.

OMIJAJCIE PSEUDO-CZARODZIEJA SZEROKIM ŁUKIEM!

OMIJAJCIE PSEUDO-CZARODZIEJA SZEROKIM ŁUKIEM!

Psychologia na bardzo miernym poziomie, amatorszczyzna.

Psychologia na bardzo miernym poziomie, amatorszczyzna.

Lepiej obejrzeć na Youtube video "Kim jesteś? - Jesteś zwycięzcą!"
Efekty te same, a ile zaoszczędzonego czasu.

Lepiej obejrzeć na Youtube video "Kim jesteś? - Jesteś zwycięzcą!"
Efekty te same, a ile zaoszczędzonego czasu.

Szkodliwe treści szkodliwego autora

Szkodliwe treści szkodliwego autora

Gdyby nie to, że dostałam ją w prezencie odłożyłabym ją po kilku stronach. Po prostu dno i wodorosty. To, że nie znam tego Pana nie podarowało sytuacji.

Szkodliwa napisana przez amatora, który chce zabłysnąć w internecie.

Szkodliwa napisana przez amatora, który chce zabłysnąć w internecie.

• Poradniki
  • Pożyczone