Kup teraz - 9 ofert w cenie od 10.45 zł do 14.97 zł

Świętego Filipa Apostoła
Wielkanoc tradycje
literatura dziecięca
Wielkanoc tradycje

Kupiłam tę książkę, by czytając i pokazując ilustracje, zapoznać mojego niespełna dwuletniego syna ze słownictwem związanym z Wielkanocą i z tradycjami wielkanocnymi. I książka ta w zasadzie się sprawdziła w tym celu. Myślę jednak, że mogłam poszukać dłużej czegoś dla takiego malucha, bo mam wrażenie, że "Emilka i Maks na tropie Wielkanocy" to książka dla starszych dzieci...

• M
  • Pożyczone z biblioteki