JoJo's Bizarre Adventure: Part 1 - Phantom Blood, tom 2

Okładka książki JoJo's Bizarre Adventure: Part 1 - Phantom Blood, tom 2
Hirohiko Araki Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: JoJo's Bizarre Adventure (tom 2) komiksy
komiksy
JoJo's Bizarre Adventure (tom 2)
ジョジョの奇妙な冒険
J.P. Fantastica
2020-08-08
2020-08-08
Data 1. wydania:
2015-05-05
Michał Żmijewski
akcja groza przygoda siły nadprzyrodzone shounen manga

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Bizarre dobrze oddaje naturę tej mangi... Powalone nawet jak na shonena, ale w sumie fajne.

Spoko ale jakoś po obejrzeniu anime po prostu mnie to nudzi kropka w kropkę to samo :/

Długo się męczy z jednym przeciwnikiem. W sumie dobrze, że wydawnictwo postanowiło wydawać kilka tomów w jednym, w innym wypadku by się to strasznie dłużyło. W sensie nie zdążyłabym się zaczytać w fabułę a tu już byłby koniec. Podobno ten typ tak ma, czyli tasiemiec.

• Manga
  • 2020
  • Mangi
  • J: Polski
  • Mangi które posiadam

Hirohiko Araki JoJo's Bizarre Adventure: Part 1 - Phantom Blood, tom 2 Zobacz więcej