Projekt: produktywność. Przejmij kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią

Okładka książki Projekt: produktywność. Przejmij kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią Chris Bailey
Chris Bailey Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
poradniki
The Productivity Project: Accomplishing More by Managing Your Time, Attention, and Energy
Galaktyka
2018-01-10
2016-01-01
Piotr Cieślak
poradnik produktywność czas zarządzanie energia samopoczucie

Uwielbiam książki o produktywności i po przeczytaniu sporej ilości podobnych pozycji, nie spodziewałam się niczego „specjalnego”. Tymczasem książka mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Jest napisana fajnym i przystępnym językiem, każdy rozdział ma nas zaznajomić z nowym obszarem a jednak wszystko świetnie się łączy. Do tego ćwiczenia, które po prostu ułatwiają nam wejście w nowy sposób działania. Zdecydowanie polecam.

Dla mnie książka fenomenalna!
Zmieniła w moim życiu w ogóle definicje "produktywności" rzucając na nią całkiem nowe światło. Ma fajne, ludzkie, luźne podejście, nie jest marnym couchem jak w wielu książkach tego typu bywa.
Przy całej lekturze bawiłem się bardzo dobrze i myślę że każdy chociażby z czystej ciekwości po tę pozycję sięgnąć.

Dla mnie książka fenomenalna!

Bardzo dobrze mi się czytało. Akurat wpasował się w czas gdy próbowałam przeorganizować swoje życie i "wziąć się z garść". Bardzo przystępny język, żadnych górnolotnych odwołań. Autor przeprowadza "eksperyment" na samym sobie i w ciekawy sposób opisuje jego "skutki". Wnioski końcowe są w tej książce jak wisienka na torcie. Polecam!

Najlepsza książka o samorozwoju/produktywności jaką do tej pory czytałem. Gigantyczna liczba praktycznych kroków (jak zadania po prawie każdym rozdziale),świetna i łatwa do zrozumienia forma, mimo tego zawierająca mnóstwo informacji i danych z badań. Oprócz tego, znane amerykańskim pisarzom rozciąganie tekstu na siłę nie występuje tu prawie w ogóle. Warto przeczytać

Druga już książka od Wydawnictwa Galaktyka, warta uwagi i każdej poświęconej jej chwilii.
Obfita w cytaty i mądre myśli. Bardzo wartościowa dla wszystkich, którzy chcieliby się stać bardziej produktywni.
Bardzo podobała mi się idea ćwiczeń do wykonania, które czasem spowolniały czas czytania, ale były ważnym elementem książki jako całości. Każde z ćwiczeń do wykonania miało podany wymagany czas do jego wykonania a także korzyści, które wynikną z jego wykonania.
Ksiażka podzielona jest na osiem części, które zawierają podrozdziały. I tu znowu pojawia się fajny pomysł, a mianowicie przybliżony czas czytania.
Autor - Chris Bailei opisuje w książce swój rok produktywności. Nie ukrywa nawet tych doświadczeń, z których zrezygnował. Przyznaje się do porażek i wie, że bez nich, być może nie doszedł by do tego miejsca, w którym jest teraz. Zwieńczeniem tych ośmiu rozdziałów jest któtki opis tego, co dzieje się u autora rok póżniej.
Polecam!

Zdecydowanie warta przeczytania, mobilizuje do działania. Ja już zaczęłam stosować zasadę trzech, myśleć o zadaniach z perspektywy tygodnia i strategicznie planować pracę ;)

Mało konkretów, da się odczuć wymuszone ciągnięcie tematu.

Mało konkretów, da się odczuć wymuszone ciągnięcie tematu.

• Rozwój osobisty
  • Poradnik