Projekt: produktywność. Przejmij kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią

Chris Bailey Wydawnictwo: Galaktyka poradniki
The Productivity Project: Accomplishing More by Managing Your Time, Attention, and Energy
Piotr Cieślak
Galaktyka
poradnik produktywność czas zarządzanie energia samopoczucie
Galaktyka
poradniki
Piotr Cieślak
poradnik produktywność czas zarządzanie energia samopoczucie

Najlepsza książka o samorozwoju/produktywności jaką do tej pory czytałem. Gigantyczna liczba praktycznych kroków (jak zadania po prawie każdym rozdziale), świetna i łatwa do zrozumienia forma, mimo tego zawierająca mnóstwo informacji i danych z badań. Oprócz tego, znane amerykańskim pisarzom rozciąganie tekstu na siłę nie występuje tu prawie w ogóle. Warto przeczytać

Mało konkretów, da się odczuć wymuszone ciągnięcie tematu.

Zdecydowanie warta przeczytania, mobilizuje do działania. Ja już zaczęłam stosować zasadę trzech, myśleć o zadaniach z perspektywy tygodnia i strategicznie planować pracę ;)

Druga już książka od Wydawnictwa Galaktyka, warta uwagi i każdej poświęconej jej chwilii.
Obfita w cytaty i mądre myśli. Bardzo wartościowa dla wszystkich, którzy chcieliby się stać bardziej produktywni.
Bardzo podobała mi się idea ćwiczeń do wykonania, które czasem spowolniały czas czytania, ale były ważnym elementem książki jako całości. Każde z ćwiczeń do wykonania...

• HRowe
  • 2021