Kup teraz - 1 oferta w cenie od 35.00 zł do 35.00 zł

Cwaniara (tom 1)
komiksy
komiks dla dorosłych akcja

Na półkach: , , , ,

Rzadko sięgam po komiksy. Ale kiedy już to robię to mam nadzieję trafić na fantastyczną historię. Tak też było i w tym przypadku. Wartka akcja, pełno zabawnych historii, wyraźne rysunki i tekst w dymkach (co nie zawsze się zdarza!) oraz, co najważniejsze, wyraziści bohaterowie - to są elementy, które zachęcają do sięgnięcia akurat po ten komiks :)

• Ocena 10/10 😍
  • Komiks/Powieść graficzna