Łechtanie pokrzyw

poezja
9788380119703
liryka fraszka

Na półkach: , , , , ,

„Łechtanie pokrzyw” to trzeci po „Pęku ostów” i „Czarze kąkoli” tomik fraszek Janusza Sipkowskiego. Bardzo miło wspominam lekturę poprzednich dwóch, więc gdy, z zupełnym zaskoczeniem, otrzymałam egzemplarz najnowszego zbioru niezmiernie się ucieszyłam. Przystąpiłam do lektury pozytywnie nastawiona licząc na solidną porcję fraszek, dokładnie takich jakie lubię – zabawnych,...

• 2020
  • Typ A: Gatunek: Poezja
  • Typ A: Literatura piękna
  • Recenzentki
  • Zopiniowane

Dodaj cytat z książki Łechtanie pokrzyw