praca zbiorowa Wydawnictwo: Polski Związek Piłki Nożnej sport
Polski Związek Piłki Nożnej
piłka nożna trening konspekty gry zadaniowe boniek lewandowski
sport
piłka nożna trening konspekty gry zadaniowe boniek lewandowski

Myślę, że bardzo wartościowy suplement w szczególności dla trenerów pracujących w starszych grupach wiekowych. Gry nie są skomplikowane, nie wymagają posiadania drogiego sprzętu, zauważalnie akcentują dane fazy gry i pozwalają włączyć własną inwencję. Bodaj jedynym minusem jest brak wskazywania proponowanych rozmiarów boiska w danych ćwiczeniach, ułatwiałoby to...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Gry Zadaniowe. Narodowy Model Gry PZPN