Rhett

Okładka książki Rhett
Sara Ney Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Jak poderwać drania? (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Jak poderwać drania? (tom 3)
The Learning Hours
Wydawnictwo Kobiece
2020-06-17
2020-06-17
Data 1. wydania:
2017-07-19
9788366520530
Agnieszka Brodzik

Trzeci tom serii "Jak poderwać drania" pt. "Rhett" - różni się trochę od poprzednich. Mamy tu odwrócenie ról - "draniem" wcale nie jest chłopak.
Rhett Rabideaux to utalentowany zapaśnik. Niedawno przeniósł się na nową uczelnię i chce udowodnić starym wyjadaczom, że jest najlepszy. Ci witają nowego kolegę serią żartów, niektórych bardzo kiepskich - jak ulotki z numerem telefonu Rhetta i informacją, że szuka on "panienki na numerek". Na ogłoszenie odpowiada piękna Laurel, która chce się zabawić kosztem chłopaka. Jednak po bliższym poznaniu Rhetta coś się zmienia. Czy żart przerodzi się q coś głębszego?
W tej książce mamy odwrócenie ról. Rhett jest wysportowany, ale nie przystojny. Nie jest też draniem - to wrażliwy i mądry chłopak. To Laurel jest "tą złą", piękna, trochę wredna. I to ona musi się postarać...
Książkę czytało mi się przyjemnie. Jest lekka, zabawna, odrobinę pikantna. Bardzo podobało mi się odwrócenie ról. Polubiłam Rhetta, jego koledzy to typowe dupki ze szczeniackimi zagrywkami. Laurel chwilami mnie denerwowała, ale do przeżycia. Fajna pozycja na poprawę humoru

5,35/10

5,35/10

Kolejny członek drużyny zapaśniczej, to kolejna dobra historia.

Historia bardzo mi się podobała, ponieważ pierwszy raz spotkałam się z tym, że to dziewczyna ma coś z "drania".

Kolejny członek drużyny zapaśniczej, to kolejna dobra historia.

Rhett jest najlepszym zapaśnikiem w drużynie, lecz koledzy uważają, że na ich szacunek musi sobie zasłużyć. Chłopacy ciągle robią mu żarty, a jeden z nich spowodował, że na drodze Rhett'a pojawiła się Lauren. Dziewczyna jest piękna, mądra, wredna, która po prostu jest DRANIEM. Piękna historia o miłości...

Tym razem mamy historię kolejnego chłopaka z drużyny zapaśników.
Rhett Rabideaux jest dobry, nawet bardzo dobry, a dopiero co przeniesiono go z Luizjany. Chce zostać mistrzem zapasów, jednak koledzy z drużyny traktują go jak świeżaka i robią mu dowcipy.
Jeden z nich - plakat z ogłoszeniem głosił - zalicz Rhetta i widniał na wszystkich korytarzach uczelni.
Ku zaskoczeniu chłopaka miał spory odzew w tym również od Laurell, najpiękniejszej studentki.
Przeczytajcie, jak rozwinie się ta historia. Jest trochę inna niż się spodziewałam.
W końcu jeden zapaśnik, który nie rzuca mięsem na prawo i lewo. W poprzednich dwóch było mnóstwo przekleństw, w tej części nadrabiają koledzy z drużyny.

Tym razem mamy historię kolejnego chłopaka z drużyny zapaśników.
Ku zaskoczeniu...

Nowy członek drużyny zapaśniczej Uniwersytetu Iowa - Rhett Rabideaux, który chce być najlepszym zapaśnikiem. Nie ma łatwo jako Świeżak, ponieważ koledzy z ekipy postanowili, że Rhett musi sobie zapracować na ich szacunek i uznanie.
Laurel wcale nie uważała go za przystojniaka, nie chciała też go poderwać. To miał być tylko niewinny żart, zabawa, a stało się czymś więcej.
Przeczytałam ten tom w jeden dzień, więc bardzo szybko, jednak nie wciągnął mnie tak jak poprzednie części. Książka troszkę inna niż poprzednie, może nie gorsza, ale odrobinę naciągana. Autorka miała dobry pomysł, jednak tym razem coś nie wyszło.

Książka o losach Rhetta różni się od poprzednich. Ale czy jest gorsza? Dla mnie nie. Historia o mało atrakcyjnym chłopaku,który nie wierzy że taka piękna dziewczyna może zwrócił na niego swoją uwagę. Książka zawiera sporo zabawnych scen.
Choć nie zawsze zabawne dla Rhetta.
Jeśli macie ochotę to zachęcam do przeczytania 😊

Polecam

Choć nie zawsze zabawne dla Rhetta.
Jeśli macie ochotę to zachęcam do przeczytania 😊

Polecam

Niestety ale nie.... coś poszło nie tak w tej książce. Niby pomysł fajny, ze to ona jest tą, która o niego zabiega a on z tych nieśmiałych. Żarty kolegów na poziomie Ź. Szkoda bo poprzednie książki nie były najgorsze

Książka niczym się nie wyróżnia na tle pozostałych. Jest po prostu przeciętna. Pomysł był fajny, ale coś nie wyszło autorce.
W tej części to główna bohaterka - Laurel zabiega o faceta - Rhetta. Rhett jest mistrzem w zapasach, natomiast jeżeli chodzi o kontakty z kobietami, to zachowuje się jak dziecko we mgle
Żarty kolegów z drużyny miały być zabawne, niestety nie były takie.
Jeżeli nie masz pod ręką nic innego to możesz przeczytać.

Żarty kolegów z drużyny miały być zabawne, niestety nie były...

Po części jest to ciekawa historia. Odwrócone role, w których to facet jest tym nie ogarniętym, oderwanym od rzeczywistości i nie świadomym własnego otoczenia. Jednak po przeczytaniu książki brakuje mi akcji bo główny bohater jest nudny i strasznie niedomyślny. Nie jest to najgorsza książka, ale ze wszystkich przeczytanych przeze mnie części ta jest najmniej zachwycająca, mało akcji i jeszcze mniej ekscytacji.

Chyba najlepsza część z serii. Lekka i przyjemna, błyskawicznie się czytało. I w końcu coś nowego. Nie uznaję spoilerów, dlatego nie podam szczegółów. Ale każdy po tej lekturze przyzna, że taka tematyka aż się prosi na nasz rynek. :)
Polecam, nie pożałujecie!

Polecam, nie pożałujecie!