ROZWIŃ ZWIŃ

Piękne zapomnienie

Okładka książki Piękne zapomnienie
Jamie McGuire Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bracia Maddox (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2014-07-01
9788366520608
Małgorzata Bortnowska
barmanka tatuażysta bożyszcze znajomość uczucia związek miłość

więcej Więcej

Dobra książka, czytało się przyjemnie wciaga, końcówka zaskoczyła mnie a tak czekałam na wyjaśnienie a tu bum i to niezłe polecam

Na półkach: , , , ,

ardzo dawno temu poznałam najmłodszego z braci, chociaż niesamowicie mnie irytował wtedy szybki bieg wydarzeń i sam bohater, to mam jednocześnie sentyment do Pięknej katastrofy. Dlatego też chętnie sięgnęłam po Piękne zapomnienie - losy kolejnego Maddoxa. Czy było warto?

Świetna! polecam

Zapowiadało się dobrze jednak ze strony na stronę wszystko się sypało. Cała akcja była naciągana i bez większego sensu. Bohaterowie niby ok jednak jakoś specjalnie nie przekonywali do siebie. Co do tej wielkiej tajemnicy to już wgl nie skomentuję. Przeczytałam bo przeczytałam jednak po następną część raczej nie sięgnę. Za bardzo męczył mnie ten chaos w całej książce.

Na półkach: , , , ,

Dodałam książkę na moją półkę "z erotyzmem" choć jest ow niej nie wiele.
Czytało mi się miło i bardzo szybko. Lubię takie książki które nie są cukierkowe, drażni mnie jedynie zakończenie, ponieważ ten wielki sekret jak dla mnie nie został wyjaśniony, w sensie że wielki sekret nie jest wielkim sekretem albo ja czegoś nie doczytałam, Widzę wiele opinii o zrachowaniach...

Do przeczytania tejże książki przyciągnęła mnie okładka i sądziłam, że ta książka mnie porwie i, że będzie pełna "ognia".
Niestety, czuję rozczarowanie bo jest przewidywalna i ta wielka tajemnica cóż słaba. Bracia Maddox także nie są bohaterami, którzy także tu wypadają zwyczajnie.
No może poza Thomasem, którego postać mnie troszkę zaintrygowała.

Zapowiadało się fajnie i okazało się wielką stratą czasu. Odniosłam wrażenie że momentami była chaotyczna, pełna różnych dziwnych zdarzeń z których w sumie mało co wynikało, bez punktu kulminacyjnego, taka książka bez celu. Jeśli dobrze zrozumiałam zakończenie to główna bohaterka kochała dwóch braci? Nic w tej książce nie jest jasne. Jedna wielka frustracja. Dialogi głównej...

Przyjemnie się czyta :)
Polecam !

Mdła, irracjonalna, pogmatwana do stanu bezsensu. Szkoda mi 😩

Camillie na codzień pracuje jako barmanka, jest atrakcyjną dziewczyną i żyje w związku na odległość.. więc trochę jej ciężko kiedy o względy zaczyna zabiegać Trenton Maddox. Choć Camillie wie że z Madoxxami się nie zaczyna to ona czuję jakąś siłę przyciągania, przyjaciel , który zawsze ma dla niej czas i szalone pomysły.. tylko czy to już jest zdrada? Tj jest daleko a...

• 2020
  • 2020
  • 2021
  • E-book
  • Romans

Dodaj cytat z książki Piękne zapomnienie