Dzieci i broń

Jacek Hoga Wydawnictwo: 3DOM nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
3DOM
broń palna bezpieczeństwo wolność obywatelska
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
broń palna bezpieczeństwo wolność obywatelska

Ciekawy wywiad z trzeźwo myślącym człowiekiem. Pozycja daje powód do zastanowienia się nad sobą i nad tym dokąd się zmierza w życiu.

Spośród wielu społecznych kwestii, które rozpalają media, temat broni palnej nie należy do najbardziej emocjonujących. Owszem, jest to sprawa ważna, nawet drażliwa, ociera się o bezpieczeństwo obywateli oraz ich podstawowe prawa (jak prawo do obrony koniecznej), lecz ze względu na pewien poziom skomplikowania – tak prawnego, jak i technicznego – brak jej odpowiedniej...

• Na półce
  • Polityczne/Współczesne