Wychowanie w duchu prostoty

Kim John PayneLisa M. Ross Wydawnictwo: Samo Sedno poradniki dla rodziców
Simplicity parenting Using the Extraordinary Power of Less to Raise Calmer, Happier, and More Secure Kids
Katarzyna Iwańska
Samo Sedno
poradnik wychowanie dzieci rodzicielstwo
poradniki dla rodziców
Katarzyna Iwańska
poradnik wychowanie dzieci rodzicielstwo

Okładka książki Simplicity Parenting: Using the Extraordinary Power of Less to Raise Calmer, Happier, and More Secure Kids Kim John Payne, Lisa M. Ross
9,0
Simplicity Par... Kim John Payne, Lis...

Książka dobrze wpisuje się w obecne czasy, kiedy minimalizm potrzebny jest również w wychowaniu. Autor rozwija prostotę na kilku płaszczyznach: ograniczanie konsumpcji, ograniczanie wyborów, ograniczanie informacji, zwiększanie przestrzeni dla doświadczania życia. Pozycja, z której każdy coś weźmie dla siebie. Czuć, że autor wie o czym pisze.

Wierzę w to, że książka “Wychowanie w duchu prostoty” to niezwykle optymalna droga do połączenia: rodzicielskich obowiązków, bezcennych rodzinnych relacji, głębokiej więzi i własnych marzeń. To świetnie napisany poradnik, który bazuje na ogromnym doświadczeniu Autora oraz doskonale ilustruje opisywane rozwiązania Przykłady z życia są niesamowite, od razu widać, że...

Wychowanie w duchu prostoty powinno stać się lekturą obowiązkową wszystkich przyszłych rodziców. Moim prywatnym zdaniem oczywiście.

Żyjemy w czasach rozbuchanego konsumpcjonizmu (nie lubię tego określenia, ale nie znam lepszego) i tego samego, mniej lub bardziej świadomie, uczymy nasze dzieci. Żyjemy coraz szybciej, kupujemy coraz więcej, chcemy mieć to, śmo, tamto i...

Dobrze się czyta. Lekko bez moralizatorstwa. Przystępnie pokazuje jak „zwolnić” oczyścić przestrzeń i dojrzeć to co najfajniejsze Ew rodzicielstwie

Super pozycja dla każdego rodzica!

• Chcę mieć :)
  • Dziecko
  • .2020
  • Nauki humanistyczne
  • Przeczytane w 2021
  • Dzieci

Dodaj cytat z książki Wychowanie w duchu prostoty