W stronę przejścia

W stronę przejścia Kawecka powieść psychologia magia
powieść przygodowa
9788381196550
W stronę przejścia Kawecka powieść psychologia magia

„W stronę przejścia” to książka dla czytelnika w każdym wieku, napisana niezwykle barwnym i lekkim językiem literackim, doskonale oddający nastrój, emocje, a nawet zapachy. Opowieść ujęła mnie swoim niezwykłym, niemal baśniowym klimatem, w którym wszystko może się wydarzyć. Wydarzenia następują szybko jedno po drugim tak, że trudno się nudzić a czas przy niej biegnie z...

Dodaj cytat z książki W stronę przejścia