Mem internetowy jako multimodalny gatunek pamięci zbiorowej

Marta Wójcicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej literatura faktu
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Memy Internet kultura media
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
literatura faktu
Memy Internet kultura media
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Historia mówiona w świetle nauk humanistycznych i społecznych Jerzy Bartmiński, Katarzyna Buczek, Jerzy Eisler, Damian Gocół, Marta Grudzińska, Marta Karkowska, Łukasz Kijek, Piotr Koprowski, Marcin Kruszyński, Marta Kubiszyn, Wiktoria Kudela-Świątek, Piotr Lasota, Joanna Majdanik, Marzena Marczewska, Anna Niderla, Stanisława Niebrzegowska-Bartmińska, Katarzyna Okoń, Anna Pasek, Halina Pelcowa, Jan Pomorski, Joanna Szadura, Mirosław Szumiło, Sebastian Wasiuta, Paweł Wrona, Marta Wójcicka, praca zbiorowa
Ocena 0,0
Historia mówio... Jerzy Bartmiński, K...