ROZWIŃ ZWIŃ

Usidlona

Okładka książki Usidlona
Vanessa Fewings Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: W więzach uczuć (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-11-12
Data 1. wydania:
2014-05-13

więcej Więcej

Świat, którego nie znasz" to seria Vanessy Fewings. ,,Usidlona" to drugi tom bestsellerowej serii- jest ich aż 8, a ja nie mogę się już doczekać ich wydania.
W ,,Usidlonej" poznajemy dalsze losy trójki bohaterów z części pierwszej, czyli ,,Wyzwanie"- Mii, Richarda oraz Camerona. Mia czuje się onieśmielona bogatym światem swego ukochanego Richarda oraz zasadami panującymi w...

Autorka podkręca temperaturę. Tylko czemóż ta dziewoja miejscami taka infantylna... I te lwy zamieniające się w kociaki - nierzeczywiste. Ale można się porumienić.

Na półkach: , , , ,

Początkowo nie mogłam się połapać w fabule, bo nie za bardzo pamiętałam pierwszą część, ale kiedy na horyzoncie pojawił się doktor Cameron Cole i Richard, coś zaczęło świtać. Mia za wszelką cenę chce zostać uległą Richarda, zwraca się nawet z prośbą do Camerona, żeby ją potrenował. Kiedy w końcu dostaje od Richarda kontrakt do podpisania, jest to coś, czego się nie...

Na półkach: , , , ,

Zdecydowanie ciekawsza część od pierwszej co ostatnio rzadko się zdarza.
Książka (seria) jest w klimacie erotyku z nutką BDSM w lżejszym odcieniu. Autorka nie pokazuje nam twardego i krwawego biczowania ale zaufanie i przywiązanie jakim uległa obdarza swego Mistrza.

Mia i Richard, po różnych wzlotach i upadkach, są nareszcie razem.
Kobietę coraz więcej rzeczy trapi, o...

O ile lubię książki o tematyce bdsm tak ta akurat budzi we mnie dziwne emocje. I nie są to wcale takie fajne emocje. Jestem smutna, czuję lekki niepokój i nie bardzo rozumiem co tam się dzieje. Bo jest tego po pierwsze :za dużo, po drugie : bez sensu, po trzecie : tak mało prawdopodobne, że aż ciężko mi się do tego odnieść. Jest mi ciężko po przeczytaniu tej książki i mam w...

Przedziwna, nieprawdopodobna historia. Nie mam pojęcia jak ją ocenić. W 2 tygodnie zostać mistrzem z wiedzy o geografii, matematyki, francuskiego i innych ? Bez jaj. Myślę, że gdyby nie to, ksiązka dostałaby ode mnie jakieś 5 a tak musiałabym dać może 1... dam sobie czas na przemyślenie.

Bardzo chciałam przeczytać całą serię po polsku. Niestety w odpowiedzi na mój email o termin wydania przeczytałam "Wskazany przez Panią tytuł najprawdopodobniej nie ukaże się w sprzedaży w bieżącym roku. W chwili obecnej wydawnictwo nie doprecyzowało terminu wydania." Bardzo się rozczarowałam, ale postanowiłam zainwestować i zakupić serię w oryginale!
Część 2 jest...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Robi się ciekawie! Cameron zamieszkuje z Mią i wprowadza ją coraz głębiej w świat BDSMowych przyjemności ;) Pojawia się też wątek kryminalny - porwanie, a na koniec baby boom.
Ciekawa pozycja, polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Legimi
  • 2020