Wprowadzenie do efektywnego publikowania naukowego. Jak przygotowywać, wysyłać i promować artykuł naukowy

Grzegorz LiśkiewiczTomasz Liśkiewicz Wydawnictwo: Amber Editing poradniki
Amber Editing
publikacje naukowe poradniki dla naukowców badania
poradniki
publikacje naukowe poradniki dla naukowców badania

Wprowadzenie w pełnym tego słowa znaczeniu. W tej króciutkiej broszurce zebrano elementarne informacje na temat tego, czym są publikacje w pracy naukowca, co trzeba brać pod uwagę decydując się na publikowanie, jak przebiega typowy proces współpracy z czasopismem i co dobrze uczynić po opublikowaniu naszego tekstu.

Jest to wiedza w pigułce dla niezorientowanych w temacie,...

więcej mniej