Mistrz romansu Nozaki #2

Amelia Lipko
Waneko
komedia romans szkolne życie 4-koma shounen manga
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Mistrz romansu Nozaki (tom 2)
komiksy
Amelia Lipko
komedia romans szkolne życie 4-koma shounen manga

Na półkach: , , , , ,

Jeszcze lepszy tom niż poprzedni. Świetnie się bawiłam czytając go i mam nadzieję, że historia pozostanie na takim samym dobrym poziomie.

ZABAWA W MANGĘ

Nie te spodziewałem się po tej serii. Nie dostałem tego, na co liczyłem. Ale co z tego, skoro i tak bawiłem się dobrze, czytając pierwszy tom „Mistrza romansu”? Właśnie, dlatego też chęcią sięgnąłem po kolejną odsłonę serii i nie żałuję, bo autentycznie mnie rozśmieszyła. Owszem, poziom tej części jest taki sam, więc jeśli komuś pierwszy tom do gustu nie...

• Manga
  • 2021