Filiżankowy domek. Przyjęcie u Króliczków

Pippa CurnickHayley Scott Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Filiżankowy domek (tom 2) opowieści dla młodszych dzieci
Teacup House. The Twitches Bakes a Cake.
Iwona Żółtowska
Akapit Press
Filiżankowy domek Przyjęcie u Króliczków Hayley Scott Pippa Curnick Akapit Press dla dzieci 4+
Teacup House. The Twitches Bakes a Cake.
Filiżankowy domek (tom 2)
opowieści dla młodszych dzieci
Iwona Żółtowska

Prezentujemy dzisiaj drugą część serii „Filiżankowy domek”. Równie przyjemną i łatwą w odbiorze jak część pierwsza, w której nasza mała bohaterka Ania przeprowadza się do wiejskiego domku i podczas przeprowadzki gubi tatę Króliczka. Moje prawie dziewięcioletnie dziecko przeczytało część drugą za pierwszym podejściem i podobnie jak w poprzedniej części fabuła je porwała....

Zapraszamy was na przyjęcie. Będzie sok, będą serpentyny i przepyszny, fioletowy tort. Wpadnie również magiczna rodzinka króliczków, więc będzie się z kim pobawić. Miejmy nadzieję, że wszystko się uda i goście będą miło wspominać to spotkanie. Słowo będzie zdominowało wstęp. W takim razie BĘDZIE RECENZJA!

Fabuła
Ania wraz z mamą przeprowadziły się do nowego domu. Pudła już...

„Filiżankowy Domek” to przezabawna seria dla dzieci, na którą składają się dwie książki – „Cześć, Króliczki!” i „Przyjęcie u Króliczków”. „Matką” tego rozkicanego klanu jest brytyjska pisarka Hayley Scott. Jakie przygody czekają małych czytelników na stronach opowieści?

Bohaterami historii są małe i puszyste stworzonka, które razem tworzą rodzinę Króliczków i mieszkają w...

Absolutnie urocza opowieść dla maluchów z pięknymi ilustracjami i pełną humoru treścią. A do tego dziecko może ćwiczyć uważność i uczy się współdziałania.

• Zuśka
  • Książki dla dzieci

Dodaj cytat z książki Filiżankowy domek. Przyjęcie u Króliczków