ROZWIŃ ZWIŃ

Bezładne
Ridero
2020-03-16
2020-03-16
Autobiograficzna wspomnienia dzieciństwo młodość zespół Tourette'a wiara Kościół seks śmier dom rodzina miłość przyjaźń

więcej Więcej

"Bezładne" pomagają doprowadzić do ładu myśli, historię, doświadczenia. Narrator ciągle tworzy chaos, pisze o niektórych rzeczach dosadnie wprost lub chowa się w pięknej głębokiej symbolice, a nawet nazywa nas, pokolenie lat 90., ludźmi bez historii. W tej książce można poczuć zapachy, smaki, odczuć świat taktylnie.

To zbiór myśli, do których będę chciała wrócić. Nie raz....

• Kiedyś zerknę👀
  • Chcę w prezencie