Bezładne

Adrian Zawadzki Wydawnictwo: Ridero Seria: Bezładne literatura piękna
Ridero
Autobiograficzna wspomnienia dzieciństwo młodość zespół Tourette'a wiara Kościół seks śmier dom rodzina miłość przyjaźń
literatura piękna
Bezładne

"Bezładne" pomagają doprowadzić do ładu myśli, historię, doświadczenia. Narrator ciągle tworzy chaos, pisze o niektórych rzeczach dosadnie wprost lub chowa się w pięknej głębokiej symbolice, a nawet nazywa nas, pokolenie lat 90., ludźmi bez historii. W tej książce można poczuć zapachy, smaki, odczuć świat taktylnie.

To zbiór myśli, do których będę chciała wrócić. Nie raz....

• Kiedyś zerknę👀
więcej mniej