Musick Magazine Nr 29 (4/2019)

praca zbiorowa Wydawnictwo: Magdalena Dorosińska muzyka
20849664
Magdalena Dorosińska
Magdalena Dorosińska
muzyka
20849664

"Stale wzrastający poziom ?"
Kolejny numer Musick Magazine za mną. Mimo przewrotnego tytułu opinii stwierdzam, że gazeta osiągnęła i ustabilizowała swój wysoki poziom.
Graficznie jest wybornie, bez kolorystycznych wpadek. Czcionka duża nie męczy oczu.
Wywiady z zespołami merytoryczne, skupiają się głównie (tak jak powinno być) na kwestiach muzycznych. Chociaż czasami...

• Prasa muzyczna
  • Muzyka

Dodaj cytat z książki Musick Magazine Nr 29 (4/2019)