Zmień kurs! Prawdziwa historia przemiany przywództwa

Okładka książki Zmień kurs! Prawdziwa historia przemiany przywództwa
David Marquet Wydawnictwo: OSMpower nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Turn the Ship Around!: A True Story of Turning Followers into Leaders
OSMpower
2019-01-01
2019-01-01
przywództwo

więcej Więcej

Rewelacyjna książka na temat zarządzania, którą czyta się jednym tchem i która, potrafi wywołać trwałą zmianę w myśleniu. Autor dzieli się swoim doświadczeniem oraz praktycznymi wskazówkami, jak zbudować kulturę lider -lider a nie lider - wykonawca. Będę do niej wielokrotnie wracać. Polecam każdemu, kto chciałby aby zespoły i całe organizacje były bardziej samodzielne,...

To chyba jedyna książka, która istotnie zmieniła mój sposób myślenia i działania w pracy. W przeciwieństwie do wielu innych pozycji z dziedziny coachingu i zarządzania, tu jest mało "lania wody", a dużo konkretów. Bardzo fajna struktura - krótkie rozdziały zakończone podsumowaniem w postaci listy punktów do przemyślenia lub wcielenia w życie. Polecam szczególnie osobom...

Absolutnie jedna z najlepszych książek na temat przywództwa. Obnaża olbrzymi problem z kreowaniem liderów, ze skutecznym delegowaniem, z wyzwalaniem potencjału pracowników, czy całych zespołów. Jestem przekonany, że to prawdziwy must-read dla wszystkich liderów biznesu, czy aspirujących liderów.

• Chcę kupić
  • 2020