Już czytam! 3w1

Okładka książki Już czytam! 3w1
Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Już czytam [Zielona Sowa] opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Już czytam [Zielona Sowa]
Zielona Sowa
2017-01-01
2017-01-01
opowiadania nauka przygoda

Czytam siedmioletniemu dziecku przed snem i jest zachwycony przygodami bohaterów. A co ważne uczy się nowych nieznanych słów, które są opisane. Zdecydowanie polecam do czytania dzieciom przed snem 😄😄😄😄

Dodaj cytat z książki Już czytam! 3w1