Jak mysz pod miotłą

Okładka książki Jak mysz pod miotłą
Maria Kownacka Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Lektury z Tęczą wierszyki, piosenki
48 str. 48 min.
wierszyki, piosenki
Lektury z Tęczą
Krajowa Agencja Wydawnicza
1996-01-01
1996-01-01
48 min.
powiedzonka wierszyki dla dzieci lektura
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

1936
1921

Pani Kownacka / to ta od Plastusiowego pamiętnika / umiała pisać dla dzieci. I ta książeczka jest tego dowodem. Maluchom na pewno będzie się podobała.

Pamiętam, ze opowiastki wydawały mi się bardzo zabawne.
Postanowiłam dodać do swojej biblioteczki na LC książki ze swojej półki z dzieciństwa. Niby dawno, niby już wiek nie ten do bajek, ale są to naprawdę dobre książki, które nas skłoniły do pokochania czytania. Teraz - rozkochują w sobie najmłodsze pokolenie.

• Literatura polska
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Zapamiętane

Dodaj cytat z książki Jak mysz pod miotłą