Okładka książki Spektrum autyzmu i strategie deeskalacji. Praktyczny przewodnik po pozytywnych interwencjach behawioralnych dla dzieci i młodzieży
Steve Brown Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Harmonia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Autism Spectrum Disorder and De-escalation Strategies
Grupa Wydawnicza Harmonia
2017-01-01
2017-01-01
Dorota Szatkowska-Jaskuła
Psychologia Autyzm Spektrum autyzmu
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Księga Szaleństwa Bill Bridges, Steve Brown, Phil Brucato, Amy Kathleen Ryan
Ocena 0,0
Księga Szaleństwa Bill Bridges, Steve...