Rezerwat wymarłych stworzeń

Veronica CossanteliRachael Saunders Wydawnictwo: Zielona Sowa literatura dziecięca
Zielona Sowa
literatura dziecięca

Oficjalne recenzje i

Pomieszanie z poplątaniem

[ 0 ] Link do recenzji

Jest zaskakująca! Cały świat wykreowany przez autorkę bardzo mi się podoba. Jestem troszkę starsza niż przedział wiekowy tej książki czyli 9+ i pewnie dlatego wydawało mi się że dialogi jak i opisy są trochę infantylne. Ale mimo to bardzo przyjemna książka

Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 9+, jednak moim zdaniem sposób w jaki postacie się do siebie zwracają i niektóre tematy nie są odpowiednie dla tej grupy wiekowej. Napewno nie jest to pozycja, którą pozwoliłabym czytać dziecku samodzielnie.

Szczerze nie wiem o czym autorki powieści myślały kiedy pisały o rozwodach (oczywiście ojciec jest okropny), wrednej,...

Ratujmy zwierzęta! Także te magiczne, nieprawdopodobne i przyprawiające o strach (może czasem zupełnie niesłusznie). Pościg za bazyliszkiem dostarcza wielu przygód i wymaga od George'a mnóstwa odwagi. Bardzo przyjemna lektura!

Dyskusje

• Biblioteka
  • 2020
  • Książki
  • 2020
  • Chcę przeczytać (dla większych szkrabów)
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Rezerwat wymarłych stworzeń