Dead Bastard

Okładka książki Dead Bastard Sam Crescent, Jenika Snow
Okładka książki Dead Bastard
Sam CrescentJenika Snow Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Soldiers of Wrath MC (tom 4) Seria: The Soldiers of Wrath MC literatura obyczajowa, romans
The Soldiers of Wrath MC (tom 4)
The Soldiers of Wrath MC
Dead Bastard
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-06-14
2015-06-14
romans Klub MC

Na półkach: , , , , , , , ,

Młoda dziewczyna, niczym się nie wyróżniająca kujonka. Córka bezwzględnego Zake’a, która trafiła pod opiekę klubu. Dla niej zaryzykował wszystko. Porzucił całe swoje dotychczasowe życie i porzucił Klub.
Teraz Shakes i Daniella muszą uciekać, przed Zeke’m i przed Klubem. Jeśli ich znajdą, on zostanie zabity.
Czy miłość jest w stanie ich ocalić? „Jaki ojciec stawia własne szczęście przed córką?”

Fajna część a jednak byłam zirytowana gdy czytałam o tym jak niepewna jest Dani. Nie docierało do mnie jak taki facet poświęcił dla niej wszystko a ona niczym księżniczka kręciła nosem na każdym kroku. On by jej nieba przychylił a jej i tak by to nie pasowało. Choć Shakes nie przypadł mi w poprzednich częściach, to tutaj mocno go dopingowałam i podziwiałam za jego odwagę i upór. Niestety w ogóle nie polubiłam się z Daniellą.
W tej części jest też znacznie więcej Zekes’a, którego historii już się nie mogę doczekać….

Czy miłość jest w stanie ich ocalić? „Jaki ojciec stawia własne...

Dostajemy już czwartą część serii dotyczącej klubu motocyklowego The Soldiers of Wrath. Tym razem na tapetę padają postacie, które znamy już z poprzednich części.
Shakes jest lojalnym klubowym bratem, ale gdy na jego drodze staje Danielle - córka groźnego faceta, który ma interesy z klubem - wie, że dla niej warto zaryzykować wszystko.
Ogólnie - wiedziałam po co sięgam, więc nie byłam rozczarowana. Lepiej - byłam mile zaskoczona, że jest tu coś innego niż ON motocyklista alfa, ONA - słaba kobietka do chronienia.
Mamy wątek zakazanego uczucia, ucieczkę, by być razem i w sumie zakończenie, które trochę mnie zasmuciło, ale ogólnie jak zwykle happy end.
Ogólnie - książka fajna na luźne popołudnie - jednak radzę czytać w kolejności.

Ogólnie - wiedziałam po co sięgam,...

2053

Shakes i Dani to zdecydowanie moja ulubiona para z tej serii. Walczyli bardzo ciężko o swoją miłość i myślę, że to, co Klub zrobił Shake'owi, było niesprawiedliwe, ponieważ nawet jeśli Zeke mógł pokazać, że jest człowiekiem, tylko odrobinę przyzwoitym, to jego klub mógł zrobić tak samo. Shakes był lojalny przez całe swoje dorosłe życie. Gdyby któryś z tych mężczyzn był na jego miejscu, zrobiłby to samo. Wykluczyli go z Klubu ale nadal będą jego rodziną, ale niestety takie sa zasady gdy zdradzi się Klub.
Cieszę się, że Shakes i Dani dostali swoje szczęśliwe zakończenie, mimo że mają ciężki start i jeszcze trudniejszą podróż, oboje zasługują na to po wszystkim, co przeszli przez Zeke, jego zbirów i Klub.

• MC Klub
  • Romans
  • Cykl: The Soldiers of Wrath MC (d)

Dodaj cytat z książki Dead Bastard