Lasy świata. Pomóż zwierzakom wrócić do domów

Pavla Hanácková Wydawnictwo: Papilon Seria: Wiedza, Przygoda, Zabawa popularnonaukowa dziecięca
Vezmi mě domů do jakého lesa patřím?
Patrycja Zarawska
Papilon
przyroda wiedza zabawa natura
Vezmi mě domů do jakého lesa patřím?
popularnonaukowa dziecięca
Patrycja Zarawska
Wiedza, Przygoda, Zabawa
przyroda wiedza zabawa natura

Dokładna ocena 5,8

PRZEZ PUSZCZE I BORY

Mały chłopiec natrafia pewnego dnia na furgonetkę porzuconą po wypadku przez przemytników egzotycznych zwierząt. W środku znajduje się siedem stworzeń z różnych stron świata. Zwierzęta nie pamiętają skąd pochodzą, bo porwano je za młodu. Wiedzą tylko, że urodziły się w lesie. Rozpoczyna się akcja ratunkowa!

cała...

• Alonka do kupienia PRZEDSZKOLAK
  • Nina
  • Dzieciece
  • Zuśka
  • Dzieć
  • Misc
  • 2021

Dodaj cytat z książki Lasy świata. Pomóż zwierzakom wrócić do domów